Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Murat Muhallebicisi Mecidiyeköy

 • 29

Murat Muhallebicisi Mecidiyeköy

SÜTLÜ TATLAR USTASI MURAT MUHALLEBİCİSİ

Yıllara meydan okuyoruz çünkü yıllardır nesilden nesile sevilen, tavsiye edilen tatlarımızı  bozmadan özenle koruyoruz. 109 yıllık bir geçmişe sahip olan Murat Muhallebicisi, 3. Nesil İşletmecileri Abdi Gülseren, Salih Gülseren ve Kadir Gülseren ile yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Muhallebici geleneğini hiç bozmadan, özenle aynı tadı korumak için çalışan Murat Muhallebicisi, sizleri muhallebi kültürünü yakından tanımanız için şubelerine davet ediyor.

Uzunca bir süre Fatih Kocamustafapaşa ve Karaköy’de hizmet veren Murat Muhallebicisi, şimdilerde Beşiktaş, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de varlığını sürdürüyor. İstanbul’un en merkezi lokasyonları olan Mecidiyeköy, Beşiktaş ve Kadıköy’de yer alan şubelerimizin başarı sırrı: sadece sütlü tatlarla kalmayıp günün her saati lezzetli bir çok seçeneği aynı özenle sunabilmektir.

Murat Muhallebicisi olarak vizyon ve farkımızın en önemli noktası; kurulduğumuz ilk günden bu yana aynı titizlik ve kalitede katkısız üretim anlayışıyla ilerlememizdir.

En eski şubemiz Beşiktaş 30 yıldır faaliyetini sürdürüyor. Semtin en sevilen buluşma noktası olduğu gibi günün her saati nabzınıza uygun lezzetler sunuyor.

Köklü semtlerde sürdürdüğümüz bu tarihi yolculukta aklınızda yer edinecek pek çok lezzeti deneyimleme fırsatı sunuyoruz.

Murat Muhallebicisi’ne gelmek için herkesin farklı farklı sebepleri vardır. Meşhur tavuklu pilavımızdan salatalarımıza, sütlü tatlılardan baklavaya kadar sunulan çeşit çeşit lezzet ile ne yediğini önemseyen ve bu konuda hassas herkesi tek bir adreste buluşturabiliyoruz.

Donmuş hiçbir ürün kullanmadığımızı ve başlıca gelen ürünlerimiz; manda sütü, inek sütü, peynir çeşitleri, tereyağı, yumurta ve tavukta fresh bir mutfağa sahip olduğumuzu vurgulamaktan gurur duyuyoruz.

Tüketici alışkanlıkları ve yaşam tarzının değiştiği günümüzde, ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz damak tadınıza uygun lezzetleri Murat Muhallebicisi’nde bulabilir. Günün her saati lezzet molaları verebilirsiniz.

 • PAZARTESİ
  05:00 - 01:00
 • SALI
  05:00 - 01:00
 • ÇARŞAMBA
  05:00 - 01:00
 • PERŞEMBE
  05:00 - 01:00
 • CUMA
  05:00 - 01:00
 • CUMARTESİ
  05:00 - 01:00
 • PAZAR
  05:00 - 01:00

Murat Muhallebicisi Mecidiyeköy Özel Tanıtım Sayfaları

Diğer/Şube restoranlar

Murat Muhallebicisi Beşiktaş

Ihlamurdere Cad. Sinanpaşa Mah. No:16
Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0(212)258 45 20

Murat Muhallebicisi Kadıköy

Recaizade Sok. No:2/2
Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0(216) 338 37 37

Murat Muhallebicisi Keyap

Keyap
Yukarıdudullu / Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0(216) 364 62 62